nase realizace zahrady pro deti a

NAŠE REALIZACE

Zahrady pro děti


Podílet se na zahradě pro děti, kde navíc rodič jako investor není skoupý na korunu, je radost, která otvírá prostor nespoutané fantazii. Já tvrdím, že dětství, které vnímáme a které pocitově prožíváme, trvá tak 10 let a potom nás semelou zájmy a dospělost se svými povinnostmi. Nicméně návrat do našich bunkrů, domečků, vlastního světa ve stromech žije ve svých chvílích až do našeho stáří. No a naše zahrada je příležitostí, vzhledem k době, ve které žijeme, mít naše děti pod kontrolou. Toto kontrolované zázemí ať představuje cokoli, je investicí, která se v čase našeho bytí rozplyne, ale naše dospělé děti budou vzpomínat, jak se doma měly.

Pozor „VAROVÁNÍ" ...je možné, že na Vaši zahradu bude vzpomínat i spousta kamarádů Vašich dětí...

Našim nejmenším věnujeme také zimní měsíce, kdy jsou zahrady zahaleny bílou peřinou. To je ten nejvhodnější čas pro práci na interiérech dětských pokojů a panelových bytů.

POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Trampolína na zahradě.

Trampolíny jsou v současnosti oblíbeným doplňkem českých domácností i zahrad. Vyřádí se na nich děti i dospělý, my Vám poradíme jak jí zapustit do země.

zobrazit méně
POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Stavba hradu, jubilejní 100 díl věnováno dětem

Dnes jsem obzvláště rád, že Vás mohu přivítat. Začíná totiž 100 díl pořadu Polopatě. Dlouho jsme přemýšleli o kom nebo o čem dnešní díl bude a nakonec jsme se rozhodli pro děti. Každý z nás zná onu větu: „tatínku nebo maminko, co mám dělat?“ My jsme se rozhodli, že Vás budeme inspirovat jak tuto malinko nepříjemnou větu vyřešit.

zobrazit méně
POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Interiér hradu, opálení trámů, erb, levná vitráž

Aby malý členové Vaší rodiny trávily na zahradě co nejvíce času je nutné je nějak zabavit. Co jim třeba postavit domeček nebo hrad. Možná Vás inspiruje naše reportáž. Ukázky jak vyrobit starý trám opálením a vymytímwapkou. Opracování pískovce frézkou či majzlíkem. Výroba levné vitráže.

zobrazit méně
POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Malování na zahradě, výtvarnice Marie Sibaiová

Jednoduchý návod jak postupovat při kreslení to je cesta jak dovést děti k výtvorům, ze kterých se budou radovat. Malování v zahradě s výtvarnicí Marií Sibaiovou.

zobrazit méně
POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Výroba lanovky pro děti krok za krokem

Každá zahrada by měla být něčí zvláštní a výjimečná. Možností a cest je velmi mnoho, my Vám nabídneme jeden velmi netradiční prvek, který ocení hlavně malé děti.

zobrazit méně