v mediich videa zahrad snu b

ZAHRADY SNŮ V MÉDIÍCH

Videa Zahrad snů


POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Filip Čapka, spolupráce se Zahrady snů s.r.o. Daniel Purgert

Filip čapka zazářil ve filmech, v seriálech i na prknech, která znamenají Svět. Diváci televize Prima ho dobře znají ze seriálu Cesty domů, divadlo ho, ale jednoho dne unavilo a slavný herec se rozhodl, že si odpočine. Pozor!! Kromě filmování a moderování realizuje i zahrady.

zobrazit méně
ŠVANDOVO DIVADLO - Co Filip Čapka při derniéře opravdu nečekal, Daniel Purgert s týmem Zahrady snů

Filip: ,,Ty vole! Vy jste přišli na jeviště !!!!! Já sem úplně dojatej. Vy jste mě úplně rozsekali, že jste tam přišli. Já měl takovou radost, že vás všichni mohli vidět :-) ,, . Zahrady snů: ,,Moc Ti děkujeme za pozvání. Misantrop byl pro nás zážitek. Všechno byl pro nás zážitek. Děkujeme,, . :-)

zobrazit méně
ZAHRADY SNŮ, Original Garden by Daniel Purgert Exklusivní zahrady

Inspirací je příroda sama. Všechny vzory v ní najdete, všechny barvy, tvary, nápady, všechnu krásu, všechnu jedinečnost. Je v ní ukryto spojení s naší fantazií. Zahrada je tvorba, je to Váš otisk přírodě. Popusťte uzdu své fantazii a dovolte si zasnít se. Každý rok vznikne na území České republiky pouze 7 zahrad, které mohou nést certifikát ORIGINAL GARDEN. Poznejte nový svět, v němž se snoubí vaše nejtajnější představy a sny s nadčasovou jedinečností přírody.

zobrazit méně