modelace zahrad

Modelace zahrad

Bagrování jsme povýšili na umění


Každý o něčem sníme a já to mám jako povolání. Jsme rodinná firma a investovali jsme všechny své peníze do techniky, abychom mohli naplnit vizi a tvořit jen ze společné fantazie. Modelace zahrady je Váš otisk přírodě. Stejně jako my máme papilární linie a jsme každý jedinečný, máme každý svoje touhy a sny. A na ně já se ptám. Originalita je něco původního. Rukopis, který se vpisuje do každé zahrady, je moje spojení se s něčím, kdy nevím a najednou ano. Pokaždé pouze učešu vše, o čem jsme hovořili, a pak to nakreslím. Je velmi důležité naslouchat a mít pokoru a nenechat do toho mluvit vlastní ego. Mám 98% úspěšnost prvonávrhů. Přesto jsem stále vzrušen očekáváním, jak bude přijat. Mojí největší inspirací je příroda sama. Všechny vzory v ní najdete, všechny barvy, tvary, nápady, všechnu krásu, všechnu jedinečnost. Příroda je nepřekonatelná. Je v ní ukryto spojení s naší fantazií. Modelace je tvorba, je to Váš otisk přírodě. Můžete mít doma Váš mikrosvět, Vaší krajinu, vodu, skálu, potok. Popusťte uzdu své fantazii a dovolte si zasnít se. Daniel Purgert.

POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Modelace zahrady, jak na velké převýšení velké zahrady

Úprava terénu pozemku, to bývá první krok při realizaci zahrad. Taková správná modelace terénu dokáže zahradu úplně změnit, třeba ji rozdělit na několik částí z nichž každá plní úplně jinou funkci. Jestli se Vám Váš pozemek a zahrada nelíbí, zvolte modelaci terénu.
O tom bude dnešní díl pořadu Polopatě.

zobrazit méně
POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Modelace zahrady, 400m2 pozemek, jezero, potok, altán, bazén

Víte co je to modelace zahrady? Díky ní si můžete na zahradě i v klasickém satelitu vytvořit potok, lesík, altán nebo jezírko.

zobrazit méně
POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Modelace zahrady,  japonska zahrada s jezerem v satelitu, modelace pomoci zidky

Modelace zahrady v klasickém satelitu. Taková správná modelace terénu dokáže zahradu úplně změnit. I na zcela rovné zahradě lze díky modelaci a zídce vytvořit prakticky cokoliv.

zobrazit méně