uvodni o nas a nase technika

O FIRMĚ

O nás a naše technika


Celá léta mě fascinuje entuziasmus, pracovitost a odbornost každého člena týmu při realizacích. Ať je jakékoliv počasí pracují a neúnavně tvoří.Jsme malá česká firma, založená na rodinných vazbách,ctící obchodní principy. Pracujeme společně a neustále se vyvíjíme. Naše technické zázemí posunulo hranice činnosti a vytvořilo prostor pro vyjádření nekonečného tvůrčího potenciálu zkroceného pouze námi samými. Jedině tak můžemezachytit i ten nejmenší detail Vaší vize a zhmotnit tak sen. Vlastníme 2 pásové bagry s nulovou zádí včetně lžic 20,30,40,50,60,80,100cm a svahovací lžíce 120cm,se speciálním hydraulickým palcem, kterým uchopíte kládu nebo usadíte kámen.Dále 2 pásovéspeciály, nakladače BOBCAT s vrtnou soupravou a vrtáky o průměru 20,30,40 cm pro ploty,sloupky,kůly,malé stromky. Dále dumper - vana, kterou nakladač odváží až 4tuny materiálu najednou v terénu, který by nezdolal automobil. Hydraulické koště se sběrem o šíři 180cm na špinavé silnice od bláta. Hydraulické lžíce tzv.klapačka se zuby 4v1 a paletizační vidle co zvednou 1800 kg. Dvojice MIKRO, je v naší republice obzvláště raritou.MIKRO bagr 0,9 tuny projede prostorem o pouhých 70cm a po té roztáhne podvozek na 120cm. Na svou hmotnost neobyčejný výkon, s příslušenstvím lžic 20,30,50cm a naklápěcí 100cm. Efektivně zastane práci v malých prostorech. Pásový MIKRO nakladač 0,8 tuny š 95cm projede úzkým prostorem ve vysokých sklonech a nahradí při jedné jízdě tři stavební kolečka s příslušenstvím dumper, svého druhu jediný, který jsme si nechali zhotovit pro odvoz až 400 litrů materiálu najednou. Hydraulická lžíce tzv.klapačka se zuby 4v1 a paletizační vidle co zvednou 650kg. Dále 3 nákladní automobily - RENAULT s návěsem a nájezdy s užitečnou hmotností do 15 tun.MAN sklápěč s užitečnou hmotností 12 tun snájezdy a sklopnými bočnicemi.IVECO sklápěč s užitečnou hmotností do 2 tun s nájezdy a sklopnými bočnicemi. 8 osobních automobilů, 1 karavan (používaný jako mobilní kancelář ke vzdáleným zakázkám), Köppel s přídavným zařízením pro zakládání trávníků, rotační brány, zařízení pro strojní setí, 150 litrový postřikovač na chemické tekutiny, žací ústrojí pro vysoký plevel, vibrační desku Honda, vibrační pěch Wacker, portálovou pilu na řezání betonových prefabrikátů, motorové pily, křovinořezy, zahradní traktor, sekačky, zahradní válec, rozmetadlo, míchačky, elektrické nářadí a ostatní drobné nářadí.

ZAHRADY SNŮ - Daniel Purgert | Ti co hýbou zemí | Original Garden

Toto je tým složený z vyjímečných lidí. Tým profesionálů s jednotlivými odbornostmi, který spolu s technickým zázemím posouvá hranice naší tvorby. Vytváří tak prostor pro vyjádření nekonečného tvůrčího potenciálu zkroceného pouze Vámi samými. Jen díky nim, si mohu dovolit zachytit i ten nejmenší detail Vaší vize a zhmotnit tak sen. Váš otisk přírodě
Daniel Purgert

zobrazit méně
POLOPATĚ - Daniel Purgert zahradysnu.cz , Filip Čapka, spolupráce se Zahrady snů s.r.o. Daniel Purgert

Filip čapka zazářil ve filmech, v seriálech i na prknech, která znamenají Svět. Diváci televize Prima ho dobře znají ze seriálu Cesty domů, divadlo ho, ale jednoho dne unavilo a slavný herec se rozhodl, že si odpočine. Pozor!! Kromě filmování a moderování realizuje i zahrady.

zobrazit méně
ŠVANDOVO DIVADLO - Co Filip Čapka při derniéře opravdu nečekal, Daniel Purgert s týmem Zahrady snů

Filip: ,,Ty vole! Vy jste přišli na jeviště !!!!! Já sem úplně dojatej. Vy jste mě úplně rozsekali, že jste tam přišli. Já měl takovou radost, že vás všichni mohli vidět :-) ,, . Zahrady snů: ,,Moc Ti děkujeme za pozvání. Misantrop byl pro nás zážitek. Všechno byl pro nás zážitek. Děkujeme,, . :-)

zobrazit méně